SIMSCAN 3D SCANNER


Şu ana kadar pazardaki tek elle taşınabilir 3B tarayıcı olan SIMSCAN, geleneksel 3D tarayıcıların yapısını baştan yeniyelen 3B optik metroloji endüstrisinde devrim niteliğinde bir üründür.
Parça üzerindeki dar alanlarda veya büyük nesnelerin iç kısımlarında çalışma ortamında herhangi bir kısıtlama olmaksızın yüksek kaliteli 3B tarama gerçekleştirir. Metroloji sınıfı ölçüm sistemi, her ayrıntıyı yakalamaya ve çok kısa sürede 3B modeli oluşturmaya yardımcı olur. Hafif tasarlanmış metal gövdesi sayesinde ağırlık ve performans arasında ters bir orantı vardır.

TEK ELLE KONTROL


Optimal tasarım boyutlarında olan SIMSCAN taşınabilir 3D tarayıcı, tek elle her şeyi taramak için benzersiz bir kolaylık sağlıyor. Ergonomik tasarımıyla SIMSCAN avucunuza mükemmel bir şekilde oturur ve gerçekten estetik ve pratikliğin mükemmel bir birleşimini sizlere sunar. Bu büyüklükte bir cihaz ile dar alanları veya ters açıların olduğu bölümleri taramakta büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Ağırlık:570 g

Boyut:203x80x44 mm

Çalışma sıcaklığı aralığı::-10°C~40°C

 
 

EN DAR ALANLARDA ÇALIŞMA RAHATLIĞI


SIMSCAN en küçük ve dar alanlarda 3D tarama imkanı sunar. Avuç içi boyutunda olmasına rağmen(205 mm × 80 mm × 45 mm) endüstriyel sınıf ölçüm doğruluğunu korur.(Doğruluk≤0.02mm+0.040 mm/m)

DETAYLI VE PÜRÜZSÜZ 3D DENEYİMİ


11 çapraz mavi lazer, 2.020.000 ölçüm/s ve 410*400 mm tarama alanı, sorunsuz ve verimli 3D sayısallaştırma deneyimi sunar. Paralel mavi lazer modu veya tek satır derin delik modu altında, karmaşık yüzeyleri taramak için bile her ayrıntı ortaya çıkartarak sizlere eşsiz bir deneyim sunar.

Ultra hızlı tarama: 11 çarpraz mavi lazer ışığı

Aşırı hassas tarama:7 mavi paralel lazer ışığı

Derin delik tarama: 1 ekstra mavi lazer ışığı

 
 

ESTETİK VE HAFİFLETİLMİŞ TASARIM


Devrim niteliğindeki tam metal gövde ve havacılık sınıfı malzemeler ile olağanüstü dayanıklılık sağlar. Ergonomik tasarımı ile SIMSCAN 3B tarama ciahzı , avucunuza mükemmel bir şekilde sığar ve estetik ve pratikliğin mükemmel bir birleşimini sizlere sunar.

TAŞINABİLİRLİK


SIMSCAN 3B tarayıcıyı herhangi bir tripod'a veya aparata bağlı kalmadan bağımsız bir şekilde bir kullanabilirsiniz. Notebook çantası büyüklüğünde bir çantaya sığarak her yere taşınabilir ve performansını etkilemeden her türlü çevre koşulllarında kullanılabilirsiniz.