KSCAN20 COMPOSITE 3D SCANNER


KSCAN20 Kompozit 3B tarayıcı sadece diğer lazer 3B tarayıcılardan çok daha fazla ayrıntı yakalama yeteneğine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda yerleşik bir fotogrametri sistem modülüne de sahiptir. Cihaz tarafından desteklenen maksimum tarama boyutunu ve tarama doğruluğunu büyük ölçüde genişletir ve madeni para kadar küçük nesneleri hem de uçak kadar büyük nesneleri kolayca tarayabilir. Geniş uygulamaya sahip profesyonel bir 3B tarayıcıdır. KSCAN20 3D tarayıcının problama işlevi ve 3D yazılımımız ScanViewer ile çalışma, çeşitli endüstriler için kapsamlı ve etkili 3D sayısallaştırma çözümleri sunar. Kırmızı ve mavi lazer tarama modundan yararlanan KSCAN20, 650.000 ölçüm/sn ile yüksek verimlilik ve 10μm çözünürlük ve 0,020 mm doğrulukla ultra yüksek detay yakalama sunar. İçeriğindeki fotogrametri sistemi, tarama alanını 2500 mm × 3000 mm'ye büyük ölçüde genişletir ve hacimsel doğruluğu 0,035 mm/m'ye yükseltir. KSCAN20 3D tarayıcının problama işlevi ve 3D yazılımımız ScanViewer ile çalışma, çeşitli endüstriler için kapsamlı ve etkili 3D sayısallaştırma çözümleri sunar.

SINIRSIZ ÖLÇÜM ARALIĞI VE YÜKSEK VERİMLİLİK


Büyük ölçekli nesneleri ve küçük parçaları taramak için mükemmel performans sağlar. Düzlemin 3B verilerini gerçekçi bir şekilde yakalayın. Madeni para kadar küçük nesneleri ve hatta uçak kadar büyük nesnelerin 3B verilerini elde edebilirsiniz. Büyük iş parçalarını taramak için daha fazla kolaylık sağlamak için hacimsel doğruluk 0,035 mm/m'ye kadardır.

Lazer Kaynağı-1: 7 Çarpraz kırmızı lazer (+ 1 ekstra kırmızı çizgi)

Lazer Kaynağı-2: 5 Mavi paralel lazer çizgisi

Hassasiyet: 0.020 mm

Çözünürlük: 0,025 mm

 
 

PROBLAMA FONKSİYONU VE DAHİLİ FOTOGRAMETRİ


Taşınabilir CMM, ölçüm deliklerinde, gizli noktalarda, özelliklerde, montaj algılamada vb. daha iyi performans gösteren farklı çalışma modlarını destekler. Büyük iş parçalarının taranması için daha fazla kolaylık sağlar. Bu tarz parçalardaki doğruluk metrede 20 mikrondur. KSCAN 20 cihazı nesnelerin mikro deformasyonunu algılar ve ScanViewer tarafından deformasyon raporu oluşturur.

Dahili fotogrametri: Destekliyor

Aşırı hassas tarama: Destekliyor

Hacimsel doğruluk: 0.035mm/m

TEK TARAYICIDA İKİ LAZER KAYNAĞI VE YÜKSEK HIZLI TARAMA


Kırmızı ve mavi lazer tarama modları, yüksek esneklik ve verimliliği birleştirir. Mavi lazer modu, 10μm çözünürlükle uç ayrıntıları kolayca yakalar. KSCAN20 her tarama işlemini optimize eder ve cihaz, zaman ve işçilik maliyetini büyük ölçüde azaltır.

Çözünürlük: 0.050 mm 0,010 mm

Ölçüm Oranı: 650.000 ölçüm/sn

Çözünürlük: 0,025 mm

 
 

ESTETİK VE HAFİFLETİLMİŞ TASARIM


Devrim niteliğindeki tam metal gövde ve havacılık sınıfı malzemeler ile olağanüstü dayanıklılık sağlar. Ergonomik tasarımı ile KSCAN20 3B tarama cihazı , avucunuza mükemmel bir şekilde sığar ve estetik ve pratikliğin mükemmel bir birleşimini sizlere sunar.